• sábado
    06/15
  • domingo
    06/16
  • segunda
    06/17
  • terça
    06/18
  • quarta
    06/19
Australia Victorian Premier League U21
00:00
Moreland City U21
00:00
0 - 0
St. Albans Saints U21
03:15
Altona Magic U21
03:15
0 - 0
Green Gully Cavaliers U21
03:30
Dandenong Thunder U21
03:30
0 - 0
Oakleigh Cannons U21
Aus NPL U23
00:00
Moreland City U23
00:00
0 - 0
St Albans Saints U23
03:00
Altona Magic U23
03:00
1 - 4
Green Gully U23
03:00
Dandenong Thunder U23
03:00
0 - 1
Oakleigh Cannons U23
04:30
Dandenong City U23
04:30
2 - 2
Melbourne Knights U23
South Australia Reserve League
00:00
Adelaide Raiders SC Reserve
00:00
10 - 0
South Adelaide Reserves
00:00
Adelaide Victory Reserves
00:00
1 - 1
Salisbury Utd Reserves
00:00
Sturt Lions Reserves
00:00
3 - 0
Playford Reserves
00:15
Modbury Jets Reserves
00:15
2 - 1
North Eastern MetroStars Reserve
00:15
Para Hills Reserves
00:15
5 - 3
Adelaide Comets Reserve
00:15
Campbelltown City Reserve
00:15
1 - 0
Adelaide Olympic Reserve
00:15
Adelaide Blue Eagles Reserve
00:15
4 - 0
Fulham United FC Reserves
00:15
Cumberland United Reserves
00:15
2 - 1
Adelaide Vipers Reserve
00:15
Western Strikers Reserves
00:15
1 - 1
West Torrens Birkalla B
02:15
White City FK Beograd Reserves
02:15
0 - 1
Adelaide City Reserve
Australia Brisbane Capital League 2
00:00
West Canberra Wanderers
00:00
0 - 6
Anu FC
01:15
Wagga City Wanderers
01:15
0 - 1
Canberra Juventus
02:00
Brindabella Blues FC
02:00
8 - 0
Canberra White Eagles
02:00
Belconnen United
02:00
0 - 1
Queanbeyan City
South Australia State League 1
00:40
West Adelaide SC
00:40
3 - 0
Adelaide Cobras FC
02:30
Adelaide Blue Eagles
02:30
4 - 0
Fulham United FC
02:30
Adelaide Victory
02:30
2 - 4
Salisbury United
02:30
Cumberland United FC
02:30
1 - 0
Adelaide Vipers
02:30
Sturt Lions
02:30
1 - 1
Playford City
02:30
Western Strikers SC
02:30
1 - 2
West Torrens Birkalla
Japanese Nadeshiko League 2
01:00
Kibi International University (w)
01:00
2 - 0
Veertien Mie (w)
03:00
Diosa Izumo (w)
03:00
1 - 1
FC Imabari (w)
03:00
Okayama Yunogo Belle (w)
03:00
5 - 1
Yamato Sylphid (w)
OFC NC
01:00
Vanuatu
01:00
1 - 0
Solomon Islands
22:00
Tahiti
22:00
2 - 0
Samoa
Japanese Football League
01:00
Suzuka Point Getters
01:00
5 - 1
Tochigi City
01:00
FC Tiamo Hirakata
01:00
1 - 4
Briobecca Urayasu
Australia TSAmania Women's Super League
01:00
South Hobart (w)
01:00
5 - 1
Launceston United (w)
Australia Northern New South Wales U20 League
01:00
Sydney Olympic U20
01:00
0 - 0
Sutherland Sharks U20
03:30
Wollongong Wolves U20
03:30
0 - 2
Blacktown City FC U20
04:00
Hills Brumbies U20
04:00
3 - 2
Sydney United 58 U20
04:00
St.George Saints U20
04:00
1 - 2
St George City FA U20
04:00
UNSW FC U20
04:00
2 - 1
Bankstown City Lions U20
04:00
SD Raiders U20
04:00
3 - 0
Dulwich Hill U20
04:00
Macarthur Rams U20
04:00
0 - 0
Mt Druitt Town Rangers U20
04:00
Dunbar Rovers FC U20
04:00
0 - 0
Rydalmere Lions FCU20
04:00
Bonnyrigg White Eagles U20
04:00
0 - 0
Inter Lions U20
05:40
Hakoah Sydney City East U20
05:40
3 - 1
Blacktown Spartans U20
06:10
Canterbury Bankstown U20
06:10
1 - 1
Northern Tigers U20
06:40
NWS Spirit FC U20
06:40
2 - 2
Western Sydney Wanderers U20
Australia TSAmania Premier Championship
01:15
Northern wandering
01:15
4 - 1
Riverside Olympic Reserves
Australia Northern New South Wales Premier League
01:30
Edgeworth Eagles FC
01:30
0 - 0
Broadmeadow Magic
01:30
Maitland
01:30
1 - 2
Newcastle Olympic
01:30
New Lambton FC
01:30
0 - 0
Adamstown Rosebuds FC
06:20
Lake Macquarie
06:20
0 - 2
Valentine
Western Australia U20
01:30
Perth Glory FC U20
01:30
6 - 0
Inglewood United U20
02:00
Pires U20
02:00
2 - 0
Western Knights U20
02:00
Olympic Kingsway U20
02:00
1 - 2
Stirling Macedonia U20
02:00
FloreatAthena U20
02:00
2 - 0
Perth RedStar FC U20
02:00
Fremantle City U20
02:00
1 - 4
Balcatta U20
02:00
Bayswater U20
02:00
1 - 0
Armadale SC U20
Australia Tasmania NPL U21 League
01:30
Glenorchy Knights FC U21
01:30
1 - 4
Riverside Olympic U21
03:15
Kingborough Lions U21
03:15
4 - 0
Clarence Zebras FC U21
22:45
South Hobart U21
22:45
4 - 2
Launceston United U21
Australia Tasmania Challenge League
01:30
Herbart Lian
01:30
1 - 4
South East United FC
01:30
Hobart City FC
01:30
3 - 4
University of Tasmania SC
Australia Northern New South Wales State League 1
01:30
Thornton Redbacks FC
01:30
1 - 6
Toronto Awaba
01:30
Belmont Swansea United SC
01:30
2 - 0
Cessnock City Hornets
Australia Queensland U23 League
01:45
Gold Coast United U23
01:45
0 - 0
Peninsula Power U23
02:45
Rochedale Rovers U23
02:45
0 - 2
Gold Coast Knights U23
02:45
Southside Eagles U23
02:45
1 - 4
Brisbane Strikers U23
03:45
Eastern Suburbs U23(AUS)
03:45
0 - 0
Ipswich FC U23
06:15
Moreton City Excelsior II U23
06:15
4 - 1
Capalaba Bulldogs U23
Australian Welsh League
02:00
Bulls Academy
02:00
2 - 1
Nepean Football Club
03:30
Hakoah Sydney FC
03:30
2 - 1
Blacktown Spartans
04:00
Canterbury Bankstown FC
04:00
2 - 1
Northern Tigers
06:00
University NSW
06:00
3 - 3
Bankstown City Lions
06:00
Bonnyrigg White Eagles
06:00
0 - 0
Inter Lions
06:00
SD Raiders FC
06:00
1 - 1
Dulwich Hill SC
06:00
Dunbar Rovers FC
06:00
0 - 0
Rydalmere Lions FC
06:00
Macarthur Rams
06:00
0 - 2
Mt Druitt Town Rangers FC
National Premier Leagues Victoria
02:00
Avondale FC
02:00
5 - 0
Hume City
02:00
Manningham United Blues
02:00
2 - 2
Port Melbourne
02:15
Dandenong City SC
02:15
2 - 5
Melbourne Knights
02:30
Moreland City
02:30
0 - 1
St Albans Saints
05:15
Altona Magic
05:15
0 - 0
Green Gully Cavaliers
06:00
Dandenong Thunder
06:00
3 - 1
Oakleigh Cannons
National Premier Leagues Victoria 2
02:00
North Geelong Warriors
02:00
2 - 3
Melbourne Victory FC (Youth)
02:00
Eastern Lions SC
02:00
0 - 4
Western United FC NPL
02:00
Langwarrin
02:00
2 - 2
Melbourne City NPL
Australia Victorian Women's Premier League
02:00
Essendon Royals (W)
02:00
5 - 2
Calder United SC (w)
02:00
Alamein (w)
02:00
4 - 3
Boroondara Eagles (w)
03:00
South Melbourne (w)
03:00
4 - 1
Preston Lions (w)
06:30
Brunswick Juventus (W)
06:30
2 - 2
Emerging Athlete Program (w)
Australia National Premier Leagues Capital Football 1
02:00
Canberra Olympic
02:00
1 - 4
Cooma Tigers
04:45
Monaro Panthers
04:45
3 - 0
Gungahlin United
Western Australia Women's League
02:00
NTC Football West (w)
02:00
0 - 2
Fremantle City FC (w)
National Premier Leagues Victoria 3
02:00
Beaumaris
02:00
1 - 1
North Sunshine Eagles
02:00
Boroondara
02:00
0 - 0
FC Melbourne Srbija
02:00
Nunawading City
02:00
0 - 0
Pascoe Vale SC
05:00
Altona City
05:00
1 - 1
Goulburn Valley Suns
Western Australia Reserves League
02:00
Sorrento FC Reserves
02:00
5 - 0
Gosnells City Reserves
02:00
Mandurah City FC Reserves
02:00
1 - 1
Rockingham City FC Reserves
02:00
Murdoch University Melville FC Reserves
02:00
0 - 4
Gwelup Croatia SC Reserves
02:00
UWA-Nedlands FC Reserves
02:00
4 - 1
Subiaco AFC Reserves
02:00
Cockburn City Reserves
02:00
1 - 2
Kingsley Westside Reserves
04:00
Dianella White Eagles Reserves
04:00
1 - 0
Joondalup Utd Reserves
Australia FFA Cup
02:00
Southside Comets
02:00
0 - 6
Brisbane Olympic United FC
South Australia National Premier Leagues
02:30
Para Hills Knlghts SC
02:30
2 - 2
Adelaide Comets FC
02:30
Adelaide Raiders SC
02:30
1 - 3
Adelaide Panthers
02:30
Adelaide United FC (Youth)
02:30
3 - 4
Croydon Kings
02:30
Campbelltown City SC
02:30
3 - 2
Adelaide Olympic
04:30
White City Woodville
04:30
0 - 1
Adelaide City FC
Australia Capital Territory U23 League
02:30
Monaro Panthers U23
02:30
1 - 1
Gungahlin Utd U23
22:00
Yoogali SC U23
22:00
2 - 1
OConnor Knights U23
23:30
Canberra Croatia FC U23
23:30
0 - 2
Tuggeranong United U23
New Zealand Cup
02:30
Western Springs AFC
02:30
2 - 2
Eastern Suburbs Auckland
22:00
Coastal Spirit
22:00
1 - 0
Nomads
23:00
Napier City Rovers
23:00
2 - 1
North Wellington AFC
23:00
Auckland City
23:00
2 - 1
Hamilton Wanderers
Japanese J3 League
03:00
FC Osaka
03:00
2 - 1
Gainare Tottori
06:00
Yokohama SCC
06:00
1 - 2
FC Gifu
Japanese Nadeshiko League 1
03:00
Shizuoka Sangyo University (w)
03:00
1 - 1
Speranza Takatsuki(w)
Korean K League 3
03:00
Gimhae City
03:00
0 - 0
Gyeongju KHNP
05:00
Hwaseong FC
05:00
1 - 0
Gangneung City
06:00
Yangpyeong
06:00
0 - 0
Yeoju Sejong
07:00
Daejeon Korail
07:00
1 - 1
Chuncheon Citizen
Australia Queensland State Women's League
03:00
Peninsula Power (w)
03:00
4 - 4
Gold Coast city (w)
05:00
Mitchelton (w)
05:00
2 - 0
Sunshine Coast Wanderers (w)
05:00
North Lakes United (W)
05:00
1 - 1
Gold Coast Knights (w)
05:15
Virginia United SC (w)
05:15
0 - 0
Robina City FC (w)
05:15
Broadbeach United SC (w)
05:15
0 - 4
Logan Lightning (w)
06:00
Brisbane Olympic (w)
06:00
1 - 6
Brisbane City (w)
Australia Northern New South Wales Reserves League
03:00
Edgeworth Eagles Reserves
03:00
0 - 0
Broadmeadow Magic Reserves
04:15
Lake Macquarie Reserves
04:15
2 - 4
Valentine Phoenix Reserves
05:30
Port Darwin (R)
05:30
1 - 2
Mindil Aces (R)
23:30
Charlestown Azzurri Reserves
23:30
0 - 0
Cooks Hill United Reserves
23:30
Weston Workers Reserves
23:30
1 - 1
Lambton Jaffas Reserves
Australia Tasmania National Premier League
03:30
Devonport City
03:30
4 - 1
Launceston City
03:45
Glenorchy Knights FC
03:45
7 - 1
Riverside Olympic
05:30
Kingborough Lions
05:30
4 - 3
Hobart Zebras
Australia Darwin Premier League
03:30
Garuda FC
03:30
1 - 4
Darwin Olympics
07:30
Port Darwin FC
07:30
0 - 2
Mindil Aces
Australia New South Wales Premier League
04:00
Sydney Olympic
04:00
1 - 1
Sutherland Sharks
04:30
Spirit FC
04:30
1 - 0
Western Sydney Wanderers AM
05:30
Wollongong Wolves
05:30
2 - 2
Blacktown City Demons
06:00
Hills Brumbies
06:00
2 - 3
Sydney United 58 FC
06:00
St George Saints
06:00
0 - 2
St George City FA
Japanese J1 League
04:00
Yokohama F. Marinos
04:00
1 - 3
Machida Zelvia
06:30
Sanfrecce Hiroshima
06:30
4 - 1
Tokyo Verdy
07:00
Cerezo Osaka
07:00
2 - 1
Urawa Red Diamonds
07:00
Kyoto Sanga
07:00
2 - 0
Hokkaido Consadole Sapporo
Western Australia National Premier Leagues
04:00
Bayswater City
04:00
3 - 3
Armadale SC
04:00
Floreat Athena
04:00
3 - 4
Perth RedStar
04:00
Fremantle City
04:00
0 - 1
Balcatta FC
04:00
Olympic Kingsway SC
04:00
3 - 0
Stirling Macedonia
04:00
Perth Glory (Youth)
04:00
1 - 6
Inglewood United
04:00
Perth SC
04:00
2 - 1
Western Knights
Australia National Premier Leagues Queensland
04:00
Gold Coast United
04:00
2 - 3
Peninsula Power
05:00
Rochedale Rovers
05:00
1 - 2
Gold Coast Knights
Australia Queensland State League 1
04:00
Moreton Bay United Reserves
04:00
0 - 5
Capalaba Bulldogs
05:00
Southside Eagles
05:00
1 - 0
Brisbane Strikers
06:00
Eastern Suburbs Brisbane
06:00
1 - 1
Ipswich City
QLD D2
04:00
Bayside United FC
04:00
0 - 1
Magic United TFA
04:00
Pine Hills
04:00
2 - 3
Grange Thistle SC
05:00
Souths United
05:00
3 - 1
Maroochydore
Korean K League 4
04:00
Jinju Citizen
04:00
1 - 0
Jungnang Chorus Mustang FC
04:00
Jeonbuk Hyundai Motors II
04:00
2 - 0
Jeonju Citizen FC
07:00
Pyeongchang FC
07:00
0 - 0
Daejeon Hana Citizen II
Russian Women's Premier League
04:00
Yenisey Krasnoyarsk (w)
04:00
1 - 0
Chertanovo Moscow (w)
08:30
Lokomotiv Moscow (w)
08:30
0 - 2
CSKA Moscow (w)
09:00
Krylya Sovetov Samara (W)
09:00
1 - 0
FK Ryazan (w)
10:00
Rubin Kazan (w)
10:00
0 - 3
FK Rostov (w)
10:45
Spartak Moscow (W)
10:45
1 - 0
Dynamo Moscow (W)
11:00
Zenit St Petersburg (w)
11:00
1 - 0
Zvezda 2005 (w)
Chinese Football Assorciation U-21 League
04:00
Nantong Zhiyun U21
04:00
0 - 6
Shanghai Shenhua U21
04:00
Meizhou Hakka U21
04:00
1 - 3
Henan FC U21
08:30
Tianjin Jinmen Tiger U21
08:30
1 - 2
Zhejiang Professional FC U21
Philippines United Football League
04:00
Manila Montet
04:00
0 - 14
Kaya FC
06:45
Philippine Army
06:45
0 - 1
FC Meralco Manila
09:30
Loyola Meralco Sparks
09:30
4 - 1
Mendiola FC
Western Australia State League 1
04:00
UWA-Nedlands FC
04:00
1 - 1
Subiaco AFC
04:00
Cockburn City
04:00
0 - 0
Kingsley Westside
04:00
Sorrento F.C.
04:00
2 - 0
Gosnells City
04:00
Mandurah City
04:00
2 - 1
Rockingham City FC
04:10
Murdoch Uni Melville
04:10
2 - 2
Willip
06:00
Dianella White Eagles
06:00
5 - 1
Joondalup United
Australia New South Wales League 2
04:00
Sydney University
04:00
0 - 0
Gladesville Ryde Magic
04:10
Central Coast United FC
04:10
1 - 0
Mounties Wanderers
04:30
Hawkesbury
04:30
0 - 0
Fraser Park FC
06:00
Hearst Neville
06:00
1 - 2
Western Rage
06:00
Inner West Hawks
06:00
1 - 1
PCYC Parramatta Eagles
06:10
Prospect United Soccer Club
06:10
3 - 1
Camden Tigers SC
Japanese Regional League
04:00
Cento Cuore Harima
04:00
1 - 1
Arterivo Wakayama
22:00
Ganju Iwate
22:00
0 - 4
Blancdieu Hirosaki FC
23:00
Llamas Kochi FC
23:00
0 - 0
Celeste Tokushima
23:00
Hannan University
23:00
0 - 2
Lagend Shiga
ETH WL
04:00
Hambericho Durame (W)
04:00
0 - 0
Bole Sub City (W)
08:00
Ethio Electric FC (W)
08:00
4 - 0
Kedus Giorgis (W)
10:00
Sidama Bunna (W)
10:00
0 - 3
Adama Ketema (W)
NPL U23 A
04:15
Langwarrin U23
04:15
0 - 0
Melbourne City U23
Chinese Taiwan Mulan Football League
04:30
Taoyuan Mars(w)
04:30
1 - 4
Taichung Blue Whale (w)
05:00
Taipei Brao Women
05:00
1 - 0
Hualien (w)
05:00
Hualien (w)
05:00
0 - 0
Taipei Brao Women
07:30
Hang Yuan FC (w)
07:30
0 - 2
Kaohsiung Attackers(w)
South Australia Women's Reserves League
04:30
Metro United FC Reserves (w)
04:30
2 - 0
West Adelaide Reserve (w)
South Australia State League 2
04:30
Seaford Rangers
04:30
1 - 5
Pontian Eagles
04:50
Adelaide University SC
04:50
1 - 2
Modbury Vista
Australia Brisbane Capital League 1
05:00
Acacia Ridge
05:00
1 - 2
Mount Gravatt Hawks
05:00
Newmarket SFC
05:00
3 - 1
Western Spirit
05:00
North Brisbane
05:00
3 - 1
Centenary Stormers
05:00
North Pine United
05:00
1 - 4
Virginia United
06:00
Springfield United
06:00
1 - 2
Redcliffe PCYC
06:15
University of Queensland
06:15
1 - 1
Brisbane Knights
Chinese Women's Super League
05:00
Shanghai RCB (w)
05:00
1 - 2
Wuhan Jianghan (w)
05:00
Changchun Dazhongzhuoyue (w)
05:00
3 - 0
Hainan Qiongzhong (w)
05:00
Jiangsu Wuxi (w)
05:00
2 - 2
Shaanxi (w)
Chinese League Two
05:00
Ganzhou Ruishi
05:00
0 - 2
Jiangxi Dark Horse Junior
05:00
Shandong Taishan Jingangshan
05:00
3 - 2
Rizhao Yuqi Football Club
05:00
Shenzhen Youth
05:00
2 - 1
Shanghai Port Ⅱ
06:30
Quanzhou Yassin
06:30
0 - 2
Hunan Billows
08:30
Guangxi Lanhang Football Club
08:30
2 - 2
Haikou Mingcheng
Russian Football National League 2
05:00
FK Ural-2
05:00
0 - 2
Amkar Perm
09:00
Akron Togliatti B
09:00
2 - 0
FC Nizhny Novgorod II
09:00
FC Lada Togliatti
09:00
3 - 4
Nosta Novotroitsk
09:00
Uralets Nizhny Tagil
09:00
2 - 2
Rubin Kazan B
10:00
FK Orenburg-2
10:00
3 - 2
Dinamo Barnaul
10:00
FK Volna Nizhegorodskaya
10:00
1 - 2
Sokol Kazan
11:00
Dynamo Kirov
11:00
4 - 0
Krylia Sovetov II
Mongolia Premier League
05:15
Bayanzurkh Sporting
05:15
0 - 1
Deren FC
08:15
Khovd
08:15
2 - 5
Khoromkhon Club
Czech Third League
05:15
Slavia Prague B
05:15
2 - 1
Slovan Velvary
10:00
Uhersky Brod
10:00
4 - 4
Frydek-Mistek
12:30
TJ Start Brno
12:30
1 - 1
Slovan Rosice
Chinese Champions League
05:30
Fujian Quanzhou Qinggong
05:30
0 - 3
Guangzhou Alpha FC
05:30
Shenzhen Jixiang
05:30
1 - 0
Changle Jingangtui Football Club
08:30
Chongqing Chunlei FC
08:30
2 - 2
Wuhan Xiaoma
08:30
Chongqing Handa
08:30
0 - 1
Wuhan Lianzhen
Korean K League 1
06:00
Pohang Steelers
06:00
1 - 1
Daejeon Citizen
07:00
Gwangju Football Club
07:00
2 - 0
Gimcheon Sangmu Football Club
08:00
Gangwon Football Club
08:00
3 - 1
Suwon Football Club
Japanese J2 League
06:00
Fujieda MYFC
06:00
1 - 3
Yokohama FC
07:00
Kagoshima United
07:00
2 - 1
Montedio Yamagata
Estonian Premium Liiga
06:00
Nomme JK Kalju
06:00
0 - 0
FC Flora Tallinn
06:00
JK Tallinna Kalev
06:00
2 - 5
Paide Linnameeskond
08:00
Parnu JK Vaprus
08:00
1 - 4
Trans Narva
Vietnam National First Class League
06:00
Dong Thap
06:00
0 - 0
Dong Nai Berjaya
07:00
Dong Tam Long An
07:00
1 - 1
TTBD Phu Dong
08:00
Binh Phuoc
08:00
2 - 0
Hoa Binh
Poland Liga 3
06:00
Wisla Krakow II
06:00
2 - 1
Wolania Wola Rzedzinska
06:00
Radunia Stezyca II
06:00
2 - 3
Grom Nowy Staw
06:00
Podbeskidzie Bielsko Biala II
06:00
0 - 2
LGKS 38 Podlesianka
06:00
KTS Weszlo
06:00
10 - 1
Drogowiec Jedlinsk
07:00
Niwa Nowa Wies
07:00
4 - 2
Termalica BB Nieciecza II
07:00
Gryf Wejherowo
07:00
5 - 0
Supra Kwidzyn
08:00
KS Sokol Serock
08:00
0 - 5
Hutnik Warsaw
08:00
KSS Kotwica Kornik
08:00
10 - 0
Pogon Lobzenica
08:00
KS CK Troszyn
08:00
1 - 0
KS Mszczonowianka
09:00
Obra Koscian
09:00
5 - 3
Tarnovia Tarnowo Podgorne
09:00
Limanovia Limanowa
09:00
1 - 3
Dalin Myslenice
10:00
Pogon Lebork
10:00
2 - 2
Arka Gdynia II
11:00
KS Lipno Steszew
11:00
6 - 1
Polonia 1908 Marcinki Kepno
12:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
12:00
1 - 2
Orzel Ryczow
12:00
Tecza Biskupiec
12:00
2 - 2
MLKS Znicz Biala Piska
12:00
Wilga Garwolin
12:00
0 - 2
Wisla Plock U19
14:00
Baltyk Gdynia
14:00
0 - 4
Jaguar Gdansk
South Africa Women's League
06:00
Wits University FC (w)
06:00
1 - 3
Vikings FC (W)
06:00
Hallelujah Zebra Force (w)
06:00
0 - 0
Nicko Taurus (w)
06:30
JVW FC (w)
06:30
1 - 2
Croesus (w)
08:00
University of Western Cape
08:00
6 - 2
Royal AM FC (W)
08:00
Mathaithai FC (W)
08:00
2 - 0
Kempton Park FC (w)
10:00
Johannesburg Uni (w)
10:00
1 - 1
TS Galaxy (w)
Thai Women's Super League
06:00
Asian Scholars Academy Women
06:00
9 - 0
Bangkok Sport School (W)
06:30
Bangkok (w)
06:30
8 - 0
Khonkaen City (w)
Lithuanian II Lyga
06:00
FK Viltis Vilnius
06:00
5 - 1
Niesky
11:00
FK Neptunas Klaipeda II
11:00
1 - 2
FKS Ukmerge
Poland Regional League
06:00
Polonia Trzebnica
06:00
0 - 3
Orzel Pawlowice Wroclaw
08:30
Drukarz Warsaw
08:30
2 - 1
Polonia Warsaw II
Danish 4th Division
06:15
Varde
06:15
5 - 1
Fjordager IF
06:30
Aarhus Fremad 2
06:30
2 - 2
Norresundby
09:00
AaB 2
09:00
0 - 1
Dalum
09:00
Allerod
09:00
0 - 2
Skjold
09:00
B 1909 Odense
09:00
1 - 3
Kjellerup
09:00
B 1908
09:00
2 - 2
Greve Fodbold
09:00
Marienlyst
09:00
7 - 3
Viby IF
09:00
Bronshoj
09:00
3 - 1
Frederikssund IK
09:00
Gorslev IF
09:00
1 - 2
Karlslunde IF
09:00
Hobro IK 2
09:00
0 - 0
B 1913 Odense
09:00
Horsens Freja
09:00
1 - 1
Odder IGF
09:00
Ledoje-Smorum Fodbold
09:00
5 - 0
Herlev IF
09:00
OKS
09:00
1 - 1
Vorup FB
09:00
Ringkobing
09:00
6 - 2
Tarup Paarup IF
09:00
Ringsted
09:00
2 - 1
Næstved IF 2
09:00
Slagelse BI
09:00
2 - 2
AB Tarnby
09:00
Nr. sundby
09:00
2 - 1
Glostrup FK
09:00
Tarnby FF
09:00
4 - 2
Horsholm-Usserod IK
09:00
Valle Brooklyn
09:00
3 - 0
KFUM Roskilde
09:00
Vinder Vatanspor-VRI
09:00
7 - 4
Hedensted
Estonian Women's Meistri Liiga
06:30
Tammeka Tartu (w)
06:30
1 - 3
JK Tabasalu (w)
14:00
Viimsi JK (W)
14:00
0 - 3
Tallinna FC Ararat (W)
Malaysian FA Cup
06:30
Selangor FC
06:30
4 - 0
Negeri Sembilan
09:15
Johor Darul Ta'zim FC
09:15
4 - 0
Kelantan Darul Naim
09:15
Sabah FC
09:15
7 - 0
KL Rovers
South Australia Women's Premier League
06:45
Metropolis United (w)
06:45
0 - 4
West Adelaide (w)
Spanish Primera División de la Liga de Fútbol Femenino
07:00
Atletico de Madrid (w)
07:00
1 - 0
Villarreal (w)
07:00
Real Betis Balompié (w)
07:00
1 - 0
UDG Tenerife Egatesa (w)
07:00
Eibar (w)
07:00
0 - 2
Granada CF(w)
07:00
Levante UD (w)
07:00
3 - 0
Madrid CFF (w)
07:00
Real Sociedad (w)
07:00
2 - 2
Levante Las Planas (w)
Korean K League 2
07:00
Gyeongnam FC
07:00
0 - 0
Suwon Samsung Bluewings
07:00
Jeonnam Dragons
07:00
1 - 1
Bucheon FC 1995
07:30
Seongnam FC
07:30
3 - 1
FC Anyang
Sweden Division 2
07:00
Kiruna FF
07:00
1 - 1
Ytterhogdal IK
08:00
Umea FC Academy
08:00
0 - 1
IFK Lulea
08:00
Landvetter IS
08:00
4 - 1
Hittarps IK
08:00
Jonsereds IF
08:00
1 - 2
IK Tord
08:00
Herrestads AIF
08:00
2 - 1
Motala AIF FK
08:00
BK Ljungsbro
08:00
1 - 1
Syrianska Botkyrka IF
09:00
Bodens BK
09:00
1 - 0
Tegs SK
09:00
IF Algarna
09:00
3 - 2
Gottne IF
09:00
Bergnasets AIK
09:00
4 - 2
Taftea IK
09:00
Varbergs GIF FK
09:00
3 - 1
Husqvarna
09:00
BK Astrio
09:00
2 - 1
Ockero IF
09:00
IFK Trelleborg
09:00
1 - 2
Hassleholms IF
09:00
Osterlen FF
09:00
2 - 2
Karlskrona AIF
09:00
Kumla
09:00
3 - 2
Vanersborg FK
09:00
Sifhalla
09:00
0 - 2
Grebbestads IF
10:00
Skelleftea FF
10:00
0 - 0
Lucksta IF
10:00
Kungsangens IF
10:00
2 - 1
FC Gute
10:00
Mjolby AI FF
10:00
0 - 3
Huddinge IF
11:00
IFK Karlshamn
11:00
2 - 1
FBK Balkan
11:00
IK Gauthiod
11:00
3 - 2
Stenungsunds IF
11:00
FOC Farsta
11:00
0 - 4
IK Franke
11:00
Sandvikens AIK FK
11:00
1 - 1
Hudiksvalls ABK
11:00
FC Arlanda
11:00
4 - 1
Enkoping
11:00
IF Sylvia
11:00
2 - 0
Enskede IK
12:00
Qviding FIF
12:00
2 - 2
Vastra Frolunda
12:00
Syrianska FC
12:00
2 - 2
IK Sleipner
12:30
Dalkurd FF
12:30
1 - 1
Falu BS FK
Norwegian Women's 1.Divisjon
07:00
Tromso (w)
07:00
2 - 2
Viking (w)
09:00
FK Fyllingsdalen (w)
09:00
1 - 0
Odd BK (W)
Latvian 1.Liga
07:00
Tukums-2000 II
07:00
1 - 3
Skanstes SK
09:00
FK Smiltene BJSS
09:00
0 - 1
Marupe
11:00
Saldus SS/Leevon
11:00
4 - 1
Rezekne/BJSS
13:00
JFK Ventspils
13:00
1 - 1
Riga FC II
Singapore Premier League
07:00
Young Lions
07:00
3 - 2
Albirex Niigata FC
Vietnam National Champion League
07:00
Song Lam Nghe An
07:00
0 - 1
CLB Thanh Hoa
08:00
Hong Linh Ha Tinh
08:00
1 - 1
Viettel FC
08:00
Khatoco Khanh Hoa
08:00
0 - 5
Quang Nam
09:15
Ho Chi Minh City FC
09:15
1 - 1
Nam Dinh FC
Finnish Women's Ykkonen
07:00
ONS (w)
07:00
3 - 0
Lahti s (W)
09:00
KTP Kotka (w)
09:00
2 - 2
Espoo (w)
09:00
VIFK Vaasa (w)
09:00
3 - 0
Ilott (w)
Kenyan Premier League
07:00
Nairobi Star City
07:00
1 - 1
Kakamega Homeboyz
07:00
Bidco United
07:00
0 - 1
Kariobangi Sharks
09:00
Shabana FC
09:00
4 - 3
AFC Leopards
09:00
Muhoroni Youth
09:00
0 - 1
FC Talanta
10:00
KCB SC
10:00
0 - 0
Posta Rangers
10:00
Tusker
10:00
2 - 1
Bandari
Estonian Esiliiga
08:00
Elva
08:00
2 - 3
Tallinna FC Levadia B
Esiliiga B
08:00
Laanemaa Haapsalu
08:00
3 - 3
Tartu JK Maag Tammeka B
Sweden Division 1
08:00
AFC Eskilstuna
08:00
2 - 2
FBK Karlstad
11:00
Angelholms FF
11:00
0 - 0
Tvaakers IF
11:00
Lunds BK
11:00
2 - 1
Torslanda IK
11:00
Norrby IF
11:00
6 - 0
Oskarshamns AIK
11:00
FC Rosengard
11:00
1 - 1
FC Trollhattan
11:00
Hammarby TFF
11:00
1 - 1
Vasalunds IF
11:00
Karlbergs BK
11:00
1 - 1
IFK Stocksund
Norwegian Toppserien
08:00
Arna Bjornar (w)
08:00
0 - 1
Roa (w)
08:00
Kolbotn (w)
08:00
1 - 0
Aasane (w)
08:00
LSK Kvinner (w)
08:00
3 - 1
Rosenborg BK (w)
08:00
Stabaek (w)
08:00
0 - 0
Lyn (w)
08:00
Valerenga (w)
08:00
2 - 0
SK Brann Women
Sweden Elitettan
08:00
Jitex DFF (w)
08:00
1 - 2
Sunnana SK (w)
08:00
Lidkopings FK (w)
08:00
1 - 2
Umea IK (w)
09:00
Gamla Upsala SK (w)
09:00
1 - 2
Malmo (w)
10:00
Alingsas (w)
10:00
3 - 0
Bollstanas Sk (w)
Chinese League One
08:00
Liaoning Tieren
08:00
0 - 1
Foshan Nanshi
08:00
Dalian Yingbo
08:00
0 - 3
Yunnan Yukun
08:00
Heilongjiang Ice City
08:00
1 - 2
Guangxi Pingguo Haliao
08:30
Shijiazhuang Gongfu
08:30
0 - 0
Shanghai Jiading Huilong
08:30
Nanjing City
08:30
2 - 1
Qingdao Red Lions
08:30
Chongqing Tongliangloong FC
08:30
3 - 1
Wuxi Wugou
Finnish Kakkonen
08:00
Ilves Tampere II
08:00
0 - 5
Tampere United
10:00
Poxyt
10:00
2 - 4
FC Ilves-Kissat
10:00
Kuopion Elo
10:00
4 - 1
Narpes Kraft
10:00
GBK Kokkola
10:00
2 - 1
TP47 Tornio
11:00
JPS
11:00
3 - 1
JS Hercules
Chinese Macao Liga de Elite
08:00
Macau University
08:00
4 - 2
Sporting Clube de Macau
Thai FA Cup
08:00
Bangkok United FC
08:00
1 - 1
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
Norwegian 3.Divisjon
08:00
Ardal
08:00
3 - 0
Haugesund B
08:00
Stord IL
08:00
1 - 3
Forde
08:00
Bodo Glimt 2
08:00
3 - 4
Mjolner
09:00
Vigor
09:00
1 - 2
Mandalskameratene
09:00
Fana
09:00
2 - 0
Askoy FK
09:00
Os Turn Fotball
09:00
1 - 2
Bjarg
09:00
Assiden
09:00
0 - 5
Oppsal
09:00
Flint
09:00
0 - 1
Baerum SK
09:00
KFUM 2
09:00
0 - 1
Nordstrand
09:00
Skeid Oslo II
09:00
2 - 3
Ullern FC
09:00
Stromsgodset B
09:00
0 - 1
SK Trygg Lade
10:00
Fram Larvik
10:00
4 - 2
Odd Grenland 2
10:00
Vindbjart
10:00
2 - 1
Sandnes B
10:00
Floro
10:00
0 - 2
froya
10:00
Loddefjord
10:00
0 - 2
Djerv 1919
10:00
Askollen
10:00
3 - 4
Asker
10:00
Sparta Sarpsborg B
10:00
0 - 2
Frigg
10:00
Nardo FK
10:00
4 - 1
Melhus
10:00
Surnadal
10:00
0 - 4
Byasen Toppfot
10:00
Tiller
10:00
2 - 2
Rosenborg B
10:00
Lokomotiv Oslo
10:00
2 - 0
Funnefoss/Vormsund
10:00
Lorenskog
10:00
3 - 2
Gjelleraasen IL
10:00
Spjelkavik
10:00
1 - 2
Traff
10:00
Harstad
10:00
4 - 2
Sprint-Jeloy
10:00
Honefoss BK
10:00
12 - 0
Fyllingsdalen
10:30
Skjervoy
10:30
0 - 1
IF Floya
11:00
Pors Grenland
11:00
0 - 0
Brodd
11:00
Bjorkelangen
11:00
3 - 1
Kristiansund B
11:00
IL Hodd B
11:00
1 - 4
Skjetten Fotball
11:00
Ulfstind
11:00
3 - 3
Elverum
Finnish Kolmonen
08:00
NiemU
08:00
5 - 0
AFC Keltik
08:00
Korsnas FF
08:00
1 - 3
Sporting Kristina
08:30
Ylojarvi United
08:30
4 - 2
Tampereen Peli-Pojat-70
09:00
Peimari United
09:00
6 - 2
VG 62
09:30
HIFK Football B team
09:30
1 - 6
FC Finnkurd
11:00
Kiisto Vaasa
11:00
3 - 3
SIF
Chinese Super League
08:35
Zhejiang Professional FC
08:35
3 - 1
Changchun Yatai FC
09:00
Henan FC
09:00
2 - 1
Beijing Guoan FC
Norwegian 2.Divisjon
09:00
Notodden FK
09:00
0 - 4
Hodd
09:00
Vard Haugesund
09:00
1 - 1
Jerv
09:00
Follo
09:00
0 - 0
Gjovik Lyn
09:00
Kjelsas
09:00
2 - 2
Eidsvold Turn
10:00
FK Arendal
10:00
2 - 1
Viking B
10:00
Kvik Halden
10:00
0 - 2
Eik-Tonsberg
10:00
Sotra
10:00
2 - 0
Orn-Horten
10:00
Ullensaker/Kisa IL
10:00
3 - 0
Strindheim IL
Kenya Football League
09:00
Silibwet Leons FC
09:00
1 - 3
Naivas FC
09:00
Luanda Villa SC
09:00
1 - 1
Rainbow FC Gambia
Ethiopia Premier League
09:00
Hawassa City
09:00
0 - 5
Adama City
Danish Elitedivisionen
09:00
HB Koge (w)
09:00
1 - 0
Fortuna Hjorring (w)
09:00
Kolding BK (w)
09:00
2 - 4
AGF Kvindefodbold APS (w)
09:00
Brondby IF (w)
09:00
1 - 1
Nordsjaelland (w)
09:00
Aalborg (w)
09:00
4 - 0
Naestved HG (w)
09:00
Odense BK (w)
09:00
3 - 0
Thisted FC (w)
09:00
Boldklubben AF 1893 (w)
09:00
2 - 0
Osterbro IF (w)
Danish Women's Divison 1
09:00
ASA Aarhus (w)
09:00
1 - 2
Vildbjerg SF (w)
09:00
Skovlunde IF (w)
09:00
2 - 3
Solrod (w)
09:00
Varde (w)
09:00
4 - 2
Sundby BK (w)
Danish Division 3 Group A
09:00
BK Frem
09:00
5 - 3
Naesby
09:00
Ishoj IF
09:00
0 - 0
BK Avarta
09:00
VSK Arhus
09:00
4 - 3
Holbaek
09:00
SfB Oure
09:00
2 - 2
IF Lyseng
09:00
Vegar
09:00
3 - 1
Holstebro BK
09:00
Young Boys FD
09:00
1 - 1
Vanlose
Danish 2nd Division
09:00
Brabrand
09:00
1 - 2
FA 2000
09:00
HIK Hellerup
09:00
1 - 0
Fremad Amager
09:00
Skive IK
09:00
1 - 2
Thisted FC
09:00
Aarhus Fremad
09:00
1 - 2
Roskilde
09:00
Esbjerg
09:00
3 - 0
Nykobing FC
09:00
Middelfart G og
09:00
0 - 1
AB Akademisk
Finland Suomen Cup
09:00
TPS Turku
09:00
1 - 0
Mikkelin Palloilijat
11:00
Vantaa
11:00
1 - 1
Atlantis
11:00
EBK Espoo
11:00
1 - 5
FC Haka
11:30
AC Oulu
11:30
5 - 1
Käpylän Pallo
12:00
Ilves Tampere
12:00
2 - 4
SJK Seinajoen
13:00
Inter Turku II
13:00
1 - 5
Vaasa VPS
Belarusian Women's Premier League
09:00
Smorgon (w)
09:00
0 - 18
Dinamo-BGUFK Minsk (w)
11:00
Bobruichanka Bobruisk (w)
11:00
0 - 5
FK Minsk (w)
Faroe Islands Division 1
09:00
AB Argir
09:00
1 - 1
FC Suduroy
Argentine Youth League
09:00
Banfield U20
09:00
4 - 1
Atletico Tucuman U20
09:00
Argentinos Jrs U20
09:00
5 - 0
Godoy Cruz U20
09:00
CA Huracan U20
09:00
3 - 1
Barracas Central U20
09:00
Boca Juniors U20
09:00
3 - 0
Lanus U20
09:00
Club Atlético Independiente U20
09:00
2 - 0
Newells U20
09:00
CA Talleres de Cordoba U20
09:00
0 - 1
Deportivo Riestra U20
09:00
CA Tigre U20
09:00
1 - 2
CA Platense U20
09:00
Sarmiento U20
09:00
0 - 4
Velez Sarsfield U20
09:00
Instituto AC Cordoba U20
09:00
1 - 1
River Plate U20
09:00
Defensa y Justicia U20
09:00
1 - 2
Belgrano U20
09:00
Estudiantes La Plata U20
09:00
1 - 0
San Lorenzo U20
09:10
Central Cordoba SdE U20
09:10
2 - 5
Racing Club U20
09:10
Independiente Rivadavia U20
09:10
0 - 2
Gimnasia LP U20
09:30
Rosario Central U20
09:30
4 - 1
Union Santa Fe U20
Kyrgyz Premier League
09:00
FK Dordoi Bishkek
09:00
1 - 0
FK Kara-Balta
Tajikistan Vysshaya Liga
09:30
Khosilot Parkhar
09:30
3 - 1
FC Istaravshan
09:30
Khujand
09:30
2 - 0
FC Khatlon
10:00
Barkchi Hisor
10:00
1 - 3
Pandjsher Rumi
Malawi Premier League
09:30
Bangwe All Stars
09:30
0 - 0
Baka City
Argentine Women's League
09:30
CA Estudiantes Caseros (w)
09:30
1 - 2
Banfield (w)
11:00
Boca Juniors (w)
11:00
4 - 0
San Lorenzo (w)
15:00
San Luis FC (W)
15:00
3 - 0
CA Independiente (w)
Netherlands Tweede Divisie
09:30
SC Genemuiden
09:30
0 - 3
Excelsior Maassluis
Burundi Cup
09:30
Flambeau du Centre
09:30
1 - 2
Rukinzo FC
Campeonato Moçambicano de Futebol
09:30
Ferroviario de Maputo
09:30
0 - 0
Brera Tchumene
Mozambique Championship
09:30
Ferroviario Maputo
09:30
0 - 0
Brera Tchumene
Danish U17 Youth League
10:00
Horsens U17
10:00
5 - 0
Sonderjyske U17
10:00
Odense BK U17
10:00
2 - 2
VejleU17
10:00
FC Kobenhavn U17
10:00
0 - 1
Randers FC U17
10:15
LYNGBY FODBOLD CLUB U17
10:15
4 - 0
Nordsjaelland U17
11:00
AalborgU17
11:00
3 - 5
Midtjylland U17
UEFA European Championship
10:00
Hungary
10:00
1 - 3
Switzerland
13:00
Spain
13:00
3 - 0
Croatia
16:00
Italy
16:00
2 - 1
Albania
Sweden Superettan
10:00
Gefle IF
10:00
1 - 2
Landskrona BoIS
10:00
Skovde AIK
10:00
0 - 2
Degerfors IF
10:00
Utsiktens BK
10:00
0 - 1
Varbergs BoIS FC
Finnish Kansallinen Liiga
10:00
HPS (w)
10:00
3 - 0
PK-35 Vantaa (w)
10:00
Jyvaskylan Pallokerho (w)
10:00
1 - 4
KuPs (w)
10:00
PK-35 RY (w)
10:00
0 - 4
Ilves Tampere (w)
10:00
PK Keski Uusimaa (w)
10:00
0 - 7
HJK Helsinki (w)
12:00
Aland United (w)
12:00
3 - 3
Honka Espoo (w)
Lithuanian A Lyga
10:00
Hegelmann Litauen
10:00
3 - 2
Suduva
11:00
Siauliai
11:00
3 - 3
Dziugas Telsiai
12:00
Banga Gargzdai
12:00
2 - 0
Transinvest
13:00
DFK Dainava Alytus
13:00
0 - 0
Kauno Zalgiris
Kazakhstan Premier League
10:00
FK Aksu
10:00
0 - 0
Kyzylzhar Petropavlovsk
10:00
FC Shakhtyor Karagandy
10:00
0 - 3
FK Atyrau
12:00
Kaisar Kyzylorda
12:00
1 - 1
Turan
12:00
Tobol Kostanai
12:00
1 - 0
FC Kairat Almaty
Belarusian Premier League
10:00
Slutsksakhar Slutsk
10:00
0 - 5
Dinamo Minsk
12:00
Dinamo Brest
12:00
6 - 1
Dnepr Mogilev
14:00
Neman Grodno
14:00
1 - 0
BATE Borisov
Belarusian First League
10:00
FK BumProm Gomel
10:00
3 - 0
Shakhter Soligorsk II
11:00
FC Belshina Babruisk
11:00
1 - 1
Ostrowitz
12:00
FK Lida
12:00
1 - 0
Energetik-BGU Minsk
South Africa First League
10:00
Pretoria Univ
10:00
1 - 1
Richards Bay
Zimbabwe Premier Soccer League
10:00
Simba Bhora
10:00
3 - 0
Arenel Movers
10:00
Yadah FC
10:00
1 - 1
Manica Diamond
10:00
Ngezi Platinum
10:00
3 - 0
Chicken Inn
10:00
Bulawayo Chiefs
10:00
0 - 1
FC Platinum
Brazilian Sao Paulo Cup
10:00
EC Sao Bernardo/SP
10:00
1 - 2
Sao Caetano
15:00
Rio Claro
15:00
1 - 1
Sao carlense
15:00
CA Taquaritinga SP
15:00
1 - 0
Uniao Sao Joao
15:00
Rio Branco(SP)
15:00
1 - 0
Primavera
15:00
Sao Bento
15:00
3 - 1
Capie Warrero
15:00
Juventus SP
15:00
1 - 1
Portuguesa Desportos
18:00
CA Votuporanguense SP
18:00
2 - 0
XV Jau/SP
Ireland Women's League
10:00
Shelbourne (w)
10:00
1 - 0
Galway LFC (w)
11:00
Bohemians Dublin (w)
11:00
2 - 2
Peamount Utd (w)
14:00
Wexford Youths (w)
14:00
3 - 1
DLR Waves (w)
15:00
Sligo Rovers (w)
15:00
1 - 4
Shamrock Rovers (W)
15:30
Yalong City (w)
15:30
1 - 0
FC Treaty United (w)
Uruguay Segunda League
10:00
CSyD Cooper
10:00
0 - 1
Uruguay Montevideo
15:00
Plaza Colonia
15:00
2 - 0
IA Sud América
15:30
CS Cerrito
15:30
1 - 0
Albion FC
18:00
Rentistas
18:00
2 - 0
CA Atenas de San Carlos
Finland U20 League
10:00
FC Honka U20
10:00
2 - 4
HJK Helsinki U20
10:00
Ilves U20
10:00
5 - 0
Tove U20
10:00
GrIFK U20
10:00
1 - 1
NoPS U20
10:00
VJS Vantaa U20
10:00
4 - 2
KuPS U20
10:00
PPJ U20
10:00
2 - 1
Atlantis U20
10:00
VPS-J U20
10:00
1 - 1
HJS U20
Brazilian Youth Championship
10:00
Bangu U20
10:00
2 - 0
Portuguesa RJ U20
10:00
CR Flamengo (RJ) (Youth)
10:00
6 - 0
Boavista (RJ) Youth
14:00
Avai (Youth)
14:00
2 - 2
Marcilio Dias SC U20
14:45
Volta Redonda U20
14:45
1 - 0
Sampaio Correa RJ U20
14:45
Vasco da Gama (Youth)
14:45
2 - 1
Madureira Youth
15:00
Nautico PE (Youth)
15:00
2 - 1
Belo Jardim PE U20
15:00
Sete de Setembro PE Youth
15:00
0 - 1
Sport Club Recife Youth
15:00
Joinville SC Youth
15:00
1 - 2
Criciuma SC (Youth)
15:00
FC Atlético Cearense U20
15:00
1 - 1
Sao Gerardo U20
15:00
Floresta CE Youth
15:00
3 - 1
Horizonte FC U20
15:00
Queimadense PB Youth
15:00
1 - 3
Serra Branca U20
15:00
Sergipe U20
15:00
2 - 0
Falcon FC SE Youth
15:30
Londrina EC (Youth)
15:30
1 - 2
Coritiba PR (Youth)
20:00
Sport Sinop U20
20:00
0 - 1
Luverdense U20
Bolivian Reserve Cup
10:00
Club Atletico Juniors
10:00
1 - 0
CD Nueva Santa Cruz
16:00
Universitario de Sucre
16:00
3 - 0
Nacional Sucre
16:30
Deportivo FATIC
16:30
2 - 1
ABB
Austrian Landesliga
10:30
Simmeringer SC
10:30
3 - 0
Waf Brigittenau
11:00
Hellas Kagran
11:00
2 - 5
SV Wienerberger
11:00
FC 1980 Wien
11:00
4 - 2
SC Mannsworth
11:00
FV Austria XIII
11:00
2 - 0
Sportunion Mauer
13:00
SV Vols
13:00
2 - 5
SV Telfs
13:00
SV Lebring
13:00
1 - 0
USV Draxler Mooskirc
Iceland 1. Deild Karla
11:00
Leiknir Reykjavik
11:00
2 - 3
Grindavik
11:00
Dalvik Reynir
11:00
0 - 0
Keflavik
13:00
Fjolnir
13:00
1 - 0
Thor Akureyri
Iceland Division 2
11:00
KF Fjallabyggdar
11:00
1 - 3
UMF Selfoss
16:00
KF Gardabaer
16:00
1 - 2
Volsungur husavik
Iceland Besta-deild kvenna
11:00
Hafnarfjordur (w)
11:00
1 - 0
Keflavik (w)
13:00
Stjarnan Gardabaer (w)
13:00
1 - 4
Thor KA Akureyri (w)
Iceland Women's Division 1
11:00
UMF Selfoss (w)
11:00
1 - 0
Afturelding (w)
Lebanese Premier League
11:00
Al Safa SC
11:00
1 - 3
Al Ahed SC
Paraguayan Division Intermedia
11:00
Deportivo Recoleta
11:00
3 - 0
Sol de America Pastoreo
11:00
Deportivo Carapegua
11:00
0 - 0
Guairena
Iceland Division 4
11:00
Smari 2020
11:00
3 - 1
Hordhur
13:00
Alafoss
13:00
3 - 2
Samherjar
Cameroon Cup
11:00
Isohsa Limbe
11:00
0 - 3
Colombe du Dja et Lobo
11:00
Mintack FC
11:00
0 - 1
Aigle Royal Menoua
Iceland U19 Cup
11:00
HK Ymir U19
11:00
0 - 0
Afturelding Hviti U19
Colombian U19 League
11:00
La Equidad U19
11:00
0 - 1
Maracaneiros U19
18:00
Aguilas Doradas U19
18:00
5 - 2
Leones U19
Bolivian Reserve League
11:00
Blooming Reserves
11:00
3 - 3
Oriente Petrolero Reserves
16:00
Club Aurora Reserves
16:00
1 - 3
Jorge Wilstermann (R)
Nigeria Premier League
12:00
Heartland FC
12:00
1 - 0